Anasayfa  /  Firma Profili

VeniMed®


Şirket kurucuları 1980 yılından bu yana tekstil sektöründe dokuma kumaş imalatını sürdüren Göksel Tekstil Ltd. Şti'ne ek olarak Göksel Kimya Kozmetik Medikal Ltd. Şti. ile 2003 yılında sağlık sektörüne adım atmıştır. Hedefi sağlık sektörünün ihtiyacı olan sarf ve özellikli ürünleri yüksek kalite güvencesi altında müşterilerine sunmak olan Göksel Kimya Kozmetik Medikal San. Tic. Ltd. Şti. ağırlıklı olarak kalp damar cerrahisi, tek kullanımlık tıbbi ürünler ve hastane tekstili üzerine ithalat ve imalat yapmaktadır.

38 yıllık tekstil hayatını sağlık sektöründe yüksek kalite ve kusursuz hizmet kalitesiyle buluşturan Venimed’in kökleri 1980 yılında kurulan Göksel Tekstil ltd. Şti’ ye dayanmaktadır. 2003 yılında kurulan Göksel Kimya Kozmetik Ltd Şti’nin satış ve pazarlama ayağını oluşturan Venimed, tecrübe ve birikimini müşteri odaklı vizyonuyla taçlandırmıştır.

Venimed tek kullanımlık ürünler başta olmak üzere kalp damar cerrahisi ve hastane tekstili üzerine kendi imalatımız ve ithal ürünlerden oluşan bir ürün yelpazesine sahiptir.

AR-GE YATIRIMI
HEDEF BAZLI ÇALIŞMA
YENİLİKÇİ ÇİZGİ
MUTLU HEDEF KİTLE

Kalite Belgelerimiz

İşletmemiz ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2003 belgelerine sahip olup, ürünlerimizin tamamı ilgili hammadde standartları (EN 13795 gibi) ve CE belgelerine sahiptir.


yukari